Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych ucznia, rodzica/prawnego opiekunowie Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że: DANE ADMINISTRATORA Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629a - reprezentowana przez Dyrektora Roberta Wadyckiego E-mail: sekretariat@zsp1gsk.webd.pl Tel. 14 6745 285 DANE INSPEKTORA DANYCH Anna Kiełbasa Tel. 14 6745 285 E-mail: iod@skrzyszow.okay.pl CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH Dane osobowe przetwarzane są w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze Danych wynikające z jego statutu przepisów prawa oświatowego (art. 6 ust. 1 lit. c; art. 9 ust. 2 lit. g RODO) oraz na podstawie zgody osób, których dane są przetwarzane (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) ODBIORCY DANYCH Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom nadzorującym i kontrolującym działalność administratora danych, a także do innych organów administracji upoważnionych do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa oraz do podmiotów wykonujących w imieniu i na rzecz administratora danych określone usługi, w tym dokonujące na jego rzecz czynności prawne i czynności faktyczne OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania oraz przez wymagany prawem okres archiwizacji danych PRAWA PODMIOTÓW DANYCH Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych, prawo żądania wydania kopii danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych. ŹRÓDŁO POCHODZENIA DANYCH Przetwarzane dane zostały uzyskane przez administratora bezpośrednio od Pani/Pana

Artykuły

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY.

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User
Rozmiar czcionki

 

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

  24 października 2023 roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie obchodziła Dzień Patrona. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy świętej, następnie pod pomnikiem zostały złożone wiązanki kwiatów i po tej części wszyscy goście i społeczność szkolna przeszli do hali sportowej, gdzie miała miejsce część artystyczna.

Na wstępie głos zabrał i powitał wszystkich zebranych dyrektor szkoły Robert Wadycki. Głos zabrali również I Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Marcin Kiwior - Wójt Gminy Skrzyszów i Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie ks. dr Andrzej Jasnos Następnie ks. dr Tomasz Chrupek Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, absolwent naszej szkoły w swoim wystąpieniu opowiedział nam jaki wpływ na jego życie miał edukacja w szkole imienia Jan Pawła II. Podczas uroczystości rozstrzygnięto i wręczono nagrody w gminnym konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka”. Montaż słowno-muzyczny zakończył nasze Świętowanie. Uczniów do akademii przygotowały p. Romualda Gac, p. Jolanta Gaweł, p. Maria Janas, p. Paulina Obrzut, p. Marzena Wojtal i p. Anna Czyż-Wałaszek.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates