Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych ucznia, rodzica/prawnego opiekunowie Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że: DANE ADMINISTRATORA Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629a - reprezentowana przez Dyrektora Roberta Wadyckiego E-mail: sekretariat@zsp1gsk.webd.pl Tel. 14 6745 285 DANE INSPEKTORA DANYCH Anna Kiełbasa Tel. 14 6745 285 E-mail: iod@skrzyszow.okay.pl CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH Dane osobowe przetwarzane są w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze Danych wynikające z jego statutu przepisów prawa oświatowego (art. 6 ust. 1 lit. c; art. 9 ust. 2 lit. g RODO) oraz na podstawie zgody osób, których dane są przetwarzane (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) ODBIORCY DANYCH Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom nadzorującym i kontrolującym działalność administratora danych, a także do innych organów administracji upoważnionych do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa oraz do podmiotów wykonujących w imieniu i na rzecz administratora danych określone usługi, w tym dokonujące na jego rzecz czynności prawne i czynności faktyczne OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania oraz przez wymagany prawem okres archiwizacji danych PRAWA PODMIOTÓW DANYCH Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych, prawo żądania wydania kopii danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych. ŹRÓDŁO POCHODZENIA DANYCH Przetwarzane dane zostały uzyskane przez administratora bezpośrednio od Pani/Pana

Artykuły

Powitaliśmy dziś rok szkolny 2023/2024.

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User
Rozmiar czcionki

 

Powitaliśmy dziś rok szkolny 2023/2024.

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

   Wyjątkowo 4 września przywitaliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy go od udziału we mszy świętej, dokąd udaliśmy się wszyscy razem po wcześniejszym zebraniu się pod szkołą. Po mszy wszyscy, na czele z pocztem sztandarowym, udali się do szkoły.

Dalsza część uroczystości miała miejsce na hali sportowej. Nowy przewodniczący samorządu uczniowskiego, Bartłomiej Jucha przywitał zebranych, następnie pan dyrektor życzył uczniom, nauczycielom i rodzicom wspaniałego roku, sukcesów, siły do pracy i nauki. Klasa 7b przedstawiła okolicznościowy apel, który dotyczył początku roku szkolnego, ale też kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po uroczystościach na hali sportowej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Od jutra zaczynamy naukę!!.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates