Dodatkowe dni wolne

Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2020/2021.

Na podstawie art. 68 ust.1 ustawy z dnia 16 grudnia 2016r. – Prawo Oświatowe oraz par.5 Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego i po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustalmy następujące dni wolne w roku szkolnym 2020/2021.

• 2.11.2020 – jest świetlica,

• 4 i 5.01.2021 – bez świetlicy,

• 25 i 26 i 27.05.2021 – jest świetlica,

• 4.06.2021 – jest świetlica.

• Oraz trzy dni na Rekolekcje Wielkopostne w marcu – będzie świetlica.

2014 Dodatkowe dni wolne.