Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Święta Patrona

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

 

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego w tym roku nie będzie tradycyjnych obchodów Święta Patrona. W zamian we współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek oraz Urzędem Gminy zorganizowaliśmy koncert na którym tarnowski artysta Wojtek Klich z zespołem zaśpiewa utwory Jana Pawła II.

Ze względu na panująca sytuację koncert nie będzie mógł się odbyć z udziałem publiczności. Ale mamy niespodziankę i już w najbliższą niedzielę 4 października serdecznie zapraszamy na transmisję on-line koncertu „Karolowe pieśni na 100-lecie urodzin Jana Pawła II”. Przed koncertem odbędzie się Msza św. w kościele św. Stanisława BM w Skrzyszowie o godz. 17.00, a koncert rozpocznie się tuż po godzinie 18.00. Wysłuchać i zobaczyć go będzie można za pośrednictwem telewizji internetowej Tarnowska.tv. Poniżej zamieszczamy link do transmisji. Zapraszamy. https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6707,na-zywo-karolowe-piesni-na-100-lecie-urodzin-jana-pawla-ii-koncert-w-skrzyszowie

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates