Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

,,Nie lękajcie się. Ja jestem z wami. Czekałem na was i wy przyszliście do mnie” – mówił Jan Paweł II.

24 października odbyło się w naszej szkole Święto Patrona. Zaproszeni goście, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska spotkali się, aby przypomnieć sobie postać Jana Pawła II oraz jego nauczanie.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św., która została odprawiona w kościele parafialnym w Skrzyszowie. Następnie złożono kwiaty i zapalono znicze przy pomniku św. Jana Pawła II.

Kolejna część uroczystości miała miejsce w hali sportowej odświętnie udekorowanej przez Panią Klaudię Reiskittel i Panią Marzenę Wojtal. Po części oficjalnej Pan Dyrektor, Robert Wadycki, przywitał gości, którzy przybyli na uroczystość, następnie wygłosił okolicznościowe przemówienie. Później głos zabrali Wójt Gminy Skrzyszów, Pan Marcin Kiwior oraz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie delegatura w Tarnowie, Pan Franciszek Wantuch.

W dalszej części spotkania zgromadzeni uczestnicy wysłuchali montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Jolanty Gaweł, Pani Barbary Rymek, Pani Pauliny Obrzut i Pani Marii Janas . Uczniowie przypomnieli życiorys Patrona, w wielu chwilach przepełniony goryczą i smutkiem ze względu na utratę najbliższych osób w młodym wieku. Przedstawili drogę Karola Wojtyły do kapłaństwa i do objęcia funkcji Biskupa Rzymu.

Ukazali także kilka humorystycznych faktów z pontyfikatu Jana Pawła II.

Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor pogratulował i podziękował tym, którzy wystąpili i przygotowali szkolne święto oraz podziękował wszystkim za obecność.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates