Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Uroczystość gminna Święta Edukacji Narodowej

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Dzień Nauczyciela

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

Uroczystość gminna Święta Edukacji Narodowej odbyła się w dniu 15 października w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Skrzyszów p. Marcin Kiwior, Przewodniczący Rady Gminy p. Marcin Tryba, dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele, pracownicy oświaty i nauczyciele seniorzy którzy pracowali na terenie naszej gminy.  

     

 Wójt Gminy p. Marcin Kiwior podziękował pracownikom oświaty za ich codzienny trud pracy gwarantujący wysoki poziom kształcenia i wychowania, a także zapewnienie bezpieczeństwa w przedszkolach i szkołach. Zwrócił uwagę na bardzo wysokie 26 miejsce wśród gmin małopolski pod względem osiągniętych wyników z egzaminów zewnętrznych. Pan Marcin Kiwior wręczył nagrody i listy gratulacyjne wójta szczególnie wyróżniającym się dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół i przedszkoli. W gronie wyróżnionych były również osoby z naszej szkoły: Pani Anna Czyż-Wałaszek, Pani Ewa Fiksak-Krakowska, Pani Anna Kiełbasa i Pan Robert Wadycki.

Gminne Święto Edukacji Narodowej było również okazją do wręczenia nagród dyrektora nauczycielom i pracownikom oświaty. Wśród nagrodzonych przez Dyrektora Roberta Wadyckiego znaleźli się: Małgorzata Mróz; Małgorzata Wiśnicka; Marta Seruś; Maria Kozioł; Jolanta Gaweł; Barbara Kluza; Paulina Obrzut; Lucyna Barszcz; Agata Kuca; Monika Gdowska; Romualda Gac; Agnieszka Papuga; Urszula Hajduk Budzik i Rafał Łabuz. Lista nagrodzonych pracowników administracji i obsługi przedstawia się następująco: Barbara Michałek; Monika Adamska; Anna Drwal; Lucyna Kozioł; Violetta Onak; Zofia Salawa; Małgorzata Król; Maria Szponder; Maria Zegar; Jolanta Dziedzic; Tadeusz Sygnarowicz; Janusz Wijas i Andrzej Stelmach.

W trakcie uroczystości Złotym Medalem za długoletnią służbę, przyznawanym przez Prezydenta RP została odznaczona Pani Halina Tryba – pracownik Przedszkola Publicznego w Szynwałdzie. Medal w imieniu Prezydenta RP wręczył Wicewojewoda Zbigniew Starzec.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz rozwoju i edukacji naszych dzieci.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates