Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Dzień Nauczyciela

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Dzień Nauczyciela

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?” /D.Beisser /

     

 

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole uroczysta akademia rozpoczęła się o godzinie 9.00. Okolicznościowe przemówienie wygłosił na wstępie pan dyrektor Robert Wadycki. Przede wszystkim dziękował wszystkim nauczycielom, katechetom oraz pracownikom administracji i obsługi za trudną, ale piękną pracę i wkład w wychowanie młodego pokolenia. Życzył sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, siły do pokonywania trudności oraz szacunku i zrozumienia ze strony uczniów i rodziców. Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców , pan Michał Podziemski, w swoim przemówieniu podkreślił ważną rolę nauczycieli w życiu dzieci i młodzieży, a na ręce dyrekcji szkoły złożył piękne bukiety kwiatów wraz życzeniami i podziękowaniami. Po części oficjalnej nadszedł czas na akademię, którą w tym roku przygotowali uczniowie klasy 5a. W bardzo wesołej atmosferze opowiedzieli o radościach i kłopotach uczniów oraz pracy nauczycieli. Odrobina humoru i wesołe piosenki wszystkim przypadły do gustu, całości dopełniła piękna oprawa muzyczna i wymowna dekoracja. Uczniów przygotowali nauczyciele: p.Marta Szostek, p. Beata Stelmach oraz p. Michał Czernecki. Dekorację opracowały panie: Marzena Wojtal i Klaudia Reiskittel. Po uroczystej akademii uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas. Następnie wszyscy nauczyciele spotkali się przy słodkim poczęstunku, który przygotowała Rada Rodziców.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates