Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Gala finałowa konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948. W walce o Wolną Polskę”.

Drukuj
Kategoria: Archiwum 2018/2019
Opublikowano Super User

 

Gala finałowa konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948. W walce o Wolną Polskę”. 

Zobacz galerię..

 Dnia 26 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom i finalistom etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznym im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948. W walce o Wolną Polskę”, organizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie. Tytuł laureata otrzymał Kacper Siedlik – uczeń klasy 8b. Tytuł finalisty uzyskały: Gabriela Kawa – uczennica 8b oraz Karolina Bednarz z klasy 8a.

Uczniom, którym przyznano tytuł laureata lub finalisty tego konkursu przysługuje wpis na świadectwie w części dotyczącej szczególnych osiągnięć ucznia oraz dodatkowe punkty podczas rekrutacji do wybranej szkoły ponadpodstawowej województwa małopolskiego.

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Maria Kozioł.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu pasji oraz talentów.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates