Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Zmagania sportowe o Puchar Przechodni Biskupa Tarnowskiego.

Drukuj

Zmagania sportowe o Puchar Przechodni Biskupa Tarnowskiego.

Zobacz galerię....

1 kwietnia 2019 roku uczniowie szkół noszących imię Jana Pawła II z Diecezji Tarnowskiej zjawili się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, aby uczestniczyć w corocznych zmaganiach sportowych o Puchar Przechodni Biskupa Tarnowskiego.

    W tegorocznej edycji uczestniczyło prawie 200 zawodników, którzy rywalizowali w piłce siatkowej chłopców. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał ks. dziekan Zdzisław Gniewek oraz dyrektor szkoły Robert Wadycki.

   Rozgrywki zostały przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie klas gimnazjalnych oraz uczniowie szkół średnich. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, była to również doskonała okazja do promocji sportu jak również do integracji młodzieży ze Szkół Jana Pawła II. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair–play w jakim rozgrywane były zawody. Tak jak co roku swoją obecnością zaszczycił nas ks. biskup Wiesław Lechowicz, który wręczył nagrody wszystkim startującym zespołom i najlepszym zawodnikom. Puchary wręczali również ks. dziekan Zdzisław Gniewek, ks. prałat Czesław Paszyński – asystent diecezjalny Rodziny Szkół Jana Pawła II, oraz Wójt Gminy Skrzyszów – Marcin Kiwior.

Klasyfikacja Turnieju:

Szkoły Podstawowe:

1 m-ce: SP nr 21 Nowy Sącz

2 m-ce: SP Nowe Żukowice

3 m-ce: SP Męcina

4 m-ce: SP nr 1 Skrzyszów

5-7 m-ce: SP Łososina Dolna, SP Gołkowice, SP Gnojnik

Klasy Gimnazjalne:

1 m-ce: Gimnazjum Łososina Dolna

2 m-ce: Gimnazjum Nr 1 Męcina

3 m-ce: Gimnazjum Skrzyszów

4 m-ce: Gimnazjum nr 10 Tarnów

5 m-ce: Gimnazjum Gołkowice

Szkoły średnie:

1 m-ce: ZSOiZ Gromnik

2 m-ce: IV LO Tarnów

3 m-ce: ZSP Krynica Zdrój

 

Nagrody dla najlepszego zawodnika otrzymali:

Szkoła Podstawowa: Oskar RAMS

Klasy gimnazjalne: Dawid CIEPIELA

Szkoły średnie: Mikołaj KOŁODZIEJCZYK

   Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom i ich opiekunom, życzymy dalszych sukcesów. Serdeczne słowa podziękowania składamy wszystkim którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego turnieju: Panu Wójtowi Marcinowi Kiwiorowi, Panu Tadeuszowi Wrześniakowi, Radzie Rodziców, Panu Stanisławowi Tyrka, Panu Tomaszowi Nazimek, Panu Jackowi Nowakowi, Państwu Anecie i Krzysztofowi Galus, Panu Tomaszowi Tarczoń, Panu Zbigniewowi Sroka oraz Panu Adamowi Flaga.

   Za wzorowe przeprowadzenie turnieju składamy serdeczne podziękowania nauczycielom wf Paniom Agacie Kuca i Ricie Pasiecznik i Panu Rafałowi Łabuzowi, ks. Krzysztofowi Kutkowi i ks. Sylwestrowi Miciniakowi, Pani Marzenie Wojtal oraz pracownikom administracji i obsługi, pracownikom kuchni za pomoc i właściwe ugoszczenie sportowców i ich opiekunów.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates