Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

 

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Zobacz galerię...

Dnia 6 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Skrzyszów: P. Marcin Kiwior, Dyrektor Szkoły: p. Robert Wadycki, Wicedyrektor p. Małgorzata Mróz, nauczyciele , wychowawcy klas pierwszych, rodzice i oczywiście pierwszoklasiści. Dzieci przedstawiły program artystyczny opracowany przez p. Marię Janas i p. Lucynę Barszcz.

Uroczystość Całą uroczystość wspaniale poprowadziły uczennice klasy VII b i VIa. Pamiętając o szczególnej, bo setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klas I rozpoczęli występ krokiem Poloneza, a następnie zaprezentowali umiejętności wokalne i recytatorskie.

Pięknie zaśpiewane piosenki, orkiestra, tańce, z przejęciem wyrecytowane wiersze, wycisnęły niejedną łezkę z oczu rodziców. Niespodziewanie na imprezie pojawiła się wróżka – oczywiście ta Dobra, która uratowała dzieci przed złą wróżką i zaproponowała egzamin. Uczniowie odwiedzili krainę śpiewu, tańca, liter, liczb, miłości, pracy i obowiązków oraz wiedzy. Dzieci znakomicie wykonały wszystkie zadania, otrzymały klucze do krain, więc zła wróżka ostatecznie ustąpiła i zgodziła się na uroczyste pasowanie. Ślubowanie poprzedziło wystąpienie p. wicedyrektor Małgorzaty Mróz, która życzyła najmłodszym wielu sukcesów w edukacji szkolnej. Na komendę „do ślubowania” przejęci powagą sytuacji pierwszoklasiści wyciągnęli i skierowali w stronę sztandaru dwa palce, powtarzając słowa przysięgi. Jej dopełnieniem było pasowanie każdego pierwszoklasisty przez p. Dyrektora i p. Dyrektor na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie. Nie obeszło się bez dyplomów i upominków, z których uczniowie byli bardzo zadowoleni. Po części oficjalnej rodzice zaprosili przybyłych gości na szkolną stołówkę, na słodki poczęstunku.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates