Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

„Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Skrzyszów”

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

 

„Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Skrzyszów”

Wójt Gminy Skrzyszów zachęca do licznego udziału w bezpłatnych szkoleniach informatycznych realizowanych w ramach projektu pn. „Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Skrzyszów”. Projekt skierowany jest do Mieszkańców Gminy Skrzyszów w wieku 25 – 74 lata, którzy chcieliby zgłębić zakres własnych umiejętności cyfrowych. Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowana kadra instruktorów, odbywać się będą w małych – 12 osobowych grupach, tak aby każda osoba mogła pracować samodzielnie przy komputerze.

W ramach projektu każdy z uczestników otrzyma niezbędne materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Kierunki szkoleń:

 „Rodzic w Internecie”

> „Mój biznes w sieci”

> „Moje finanse i transakcje w sieci”

> „Działam w sieciach społecznościowych”

> „Tworzę własną stronę internetową (blog)”

> „Rolnik w sieci”

> „Kultura w sieci”

> Szkolenia realizowane będą w 5 miejscowościach na terenie Gminy Skrzyszów:

 - Pracownia Orange w Łękawicy

 - Remiza OSP w Ładnej

 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szynwałdzie lub siedziba Biblioteki  Publicznej w Szynwałdzie

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skrzyszowie lub remiza OSP w Skrzyszowie

 - Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli lub remiza OSP w Pogórskiej Woli.

 Szkolenie z zakresu każdego kierunku trwa 16 godzin dydaktycznych.

 Zajęcia prowadzone będą w dwóch systemach:

 - w weekendy (2 x 8 godzin) z przerwami kawowo – kanapkowymi  lub

 - w tygodniu, od poniedziałku do piątku (4 dni x 4 godziny) z przerwami  kawowymi.

 Więcej informacji na stronie:  http://skrzyszow.pl/2018/10/12/bezplatne-szkolenia-informatyczne-pn-rozwijamy-kom petencje-cyfrowe-mieszkancow-gminy-skrzyszow/

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates