Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 
Drukuj

„Zielona Szkoła” w Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim

Zobacz więcej zdjęć......

Uczniowie klas IVb, VIa, VIb oraz kilkoro przedszkolaków uczestniczyli wraz z rodzicami i nauczycielami w wyjeździe na „zieloną szkołę” w dniach od 3.06. do 8.06.2013 roku. Podczas pobytu zwiedzono najciekawsze zakątki pobrzeża. Uczestnicy mieli niezwykłą okazję podziwiania wspaniałej architektury, zabytków i innych atrakcji w Gdańsku, Sopocie, Helu, Gdyni, Władysławowie, Łebie, Malborku oraz Jastrzębiej Górze.

Dużą atrakcją okazał się rejs statkiem z Helu do Gdyni. Uczniowie mieli przyjemność odbyć spacer po „dnie oceanu” w Ocean Park we Władysławowie. Obserwowali foki szare podczas karmienia w Fokarium na Helu. Zwiedzili z przewodnikiem Westerplatte i Stare Miasto w Gdańsku. Duże wrażenie wywołał pobyt na stadionie PGE Arena w Gdańsku i Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.

W trakcie pobytu oprócz licznych atrakcji turystycznych zostały przeprowadzone konkursy z nagrodami na najpiękniejszą budowlę z piasku, najciekawszy dzienniczek z pobytu oraz konkurs wiedzy. Wybrano też Miss i Mistera „zielonej szkoły”. W ośrodku wypoczynkowym odbyła się również dyskoteka oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Uczniowie mieli również niecodzienną okazję do skorzystania z kąpieli w morzu.

Podczas pobytu nad morzem dopisywała nam niemal codziennie słoneczna pogoda, więc wszyscy wrócili do domów z piękną opalenizną, naładowani pozytywnymi emocjami i cudownymi wspomnieniami. Uczestnicy nawdychali się jodu, poznali się lepiej i wypoczęli. To był naprawdę świetny wyjazd, w trakcie którego uczniowie pogłębili swoją wiedzę.

Wyjazd finansowany był głównie przez rodziców, oprócz tego uczestnicy ,,zielonej szkoły” otrzymali pomoc od sponsorów, którymi byli: Państwo Małgorzata i Sławomir Mądel, Państwo Jagoda i Dariusz Kowalscy, Państwo Maria i Krzysztof Kowalscy, Państwo Lucyna i Józef Gajek oraz rodzice jednego ucznia z klasy VIb. Pobyt dofinansowała również Rada Rodziców przy ZSP nr 1 i G w Skrzyszowie.

2014 „Zielona Szkoła” w Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim.
Powered by Joomla 1.7 Templates