Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 
Drukuj

III Przegląd Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim

Już po raz trzeci Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie gościł młodych twórców filmowych i artystów amatorów podczas III Przeglądu Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim. Zgromadzeni goście mieli wielką przyjemność podziwiać pięciominutowe filmy nakręcone w języku angielskim. W tym roku uczniowie zmierzyli się z hasłem przewodnim „Home, Sweet Home”. Nietuzinkowe kreacje 6 zespołów uczniów ze szkół gimnazjalnych i 11 zespołów uczniów ze szkół podstawowych z gminy Skrzyszów wywołały niecodzienne emocje.

Jury, w składzie: Pani Beata Kozioł, Pan Mateusz Papuga i Pani Galia Kuta po długich i trudnych naradach przyznali laury następującym zwycięzcom:

Zwycięzcy w kategorii Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Hubert Buś i Jakub Wardzała ze Szkoły Podstawowej w Łękawicy, opiekun Pani mgr Anna Stasior-Siudut

II miejsce – Agnieszka Tchoń i Monika Michałek ze Szkoły Podstawowej w Ładnej, opiekun Pani mgr Joanna Rogus

III miejsce – Zuzanna Kozioł z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Monika Brożek

Zwycięzcy w kategorii Gimnazjum:

I miejsce – Monika Bugajska i Natalia Mucha z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli, opiekun Pani mgr Agnieszka Chomicz-Tryba

II miejsce – Aleksandra Chrupek i Natalia Galus z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Beata Stelmach

III miejsce – Piotr Wadycki i Adrian Burnóg z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Urszula Hajduk-Budzik

Projekcję filmów uświetnił występ artystyczny uczniów naszej szkoły: Laury Sobarnia, Natalii Prokop i Jakuba Jucha, którym serdecznie dziękujemy. Wsparcia udzielił również Pan mgr Michał Czernecki, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Przegląd poprowadziła błyskotliwa Aleksandra Marian.

Wszystkim Uczestnikom, Uczniom oraz ich Opiekunom

gratulujemy pomysłów, zapału oraz umiejętności,

a także zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

2014 III Przegląd Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim.
Powered by Joomla 1.7 Templates