III Przegląd Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim

Już po raz trzeci Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie gościł młodych twórców filmowych i artystów amatorów podczas III Przeglądu Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim. Zgromadzeni goście mieli wielką przyjemność podziwiać pięciominutowe filmy nakręcone w języku angielskim. W tym roku uczniowie zmierzyli się z hasłem przewodnim „Home, Sweet Home”. Nietuzinkowe kreacje 6 zespołów uczniów ze szkół gimnazjalnych i 11 zespołów uczniów ze szkół podstawowych z gminy Skrzyszów wywołały niecodzienne emocje.

Jury, w składzie: Pani Beata Kozioł, Pan Mateusz Papuga i Pani Galia Kuta po długich i trudnych naradach przyznali laury następującym zwycięzcom:

Zwycięzcy w kategorii Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Hubert Buś i Jakub Wardzała ze Szkoły Podstawowej w Łękawicy, opiekun Pani mgr Anna Stasior-Siudut

II miejsce – Agnieszka Tchoń i Monika Michałek ze Szkoły Podstawowej w Ładnej, opiekun Pani mgr Joanna Rogus

III miejsce – Zuzanna Kozioł z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Monika Brożek

Zwycięzcy w kategorii Gimnazjum:

I miejsce – Monika Bugajska i Natalia Mucha z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli, opiekun Pani mgr Agnieszka Chomicz-Tryba

II miejsce – Aleksandra Chrupek i Natalia Galus z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Beata Stelmach

III miejsce – Piotr Wadycki i Adrian Burnóg z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie, opiekun Pani mgr Urszula Hajduk-Budzik

Projekcję filmów uświetnił występ artystyczny uczniów naszej szkoły: Laury Sobarnia, Natalii Prokop i Jakuba Jucha, którym serdecznie dziękujemy. Wsparcia udzielił również Pan mgr Michał Czernecki, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Przegląd poprowadziła błyskotliwa Aleksandra Marian.

Wszystkim Uczestnikom, Uczniom oraz ich Opiekunom

gratulujemy pomysłów, zapału oraz umiejętności,

a także zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

2014 III Przegląd Krótkich Filmów Amatorskich w Języku Angielskim.