Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 
Drukuj

V Powiatowy Konkurs Przysłów Niemieckich

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

14 czerwca w Zespole Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie odbył się

V Powiatowy Konkurs Przysłów Niemieckich

pod hasłem „SPRICHWORT, WAHRWORT - znam 100 przysłów niemieckich”.

Do udziału zgłosili się uczniowie gimnazjów w: Zakliczynie, Woli Rzędzińskiej, Karwodrzy, Ryglicach, Gromniku, Tuchowie, Szynwałdzie, Pogórskiej Woli i Skrzyszowie, wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Wszyscy uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością 100 przysłów w języku niemieckim i polskim. Po powitaniu przybyłych przez dyrektora szkoły mgr Roberta Wadyckiego uczniowie przystąpili do rozwiązywania testu konkursowego. Składał się on z ośmiu zadań różnego typu. Po ocenieniu prac komisja w składzie: Marzena Wojtal, Monika Szatko oraz Anna Czyż wyłoniła zwycięzców:

I miejsce Joanna Jasiak - Skrzyszów

II miejsce Aleksandra Wrońska – Wola Rzędzińska

Beata Słota - Ryglice

III miejsce Magdalena Kras – Gromnik

Wyróżnienie Agnieszka Zegar - Szynwałd

Nagrody dla laureatów i uczestników ufundowane zostały przez Goethe – Institut w Krakowie.

Nauczyciele, którzy przygotowywali swoich podopiecznych do konkursu, otrzymali podziękowania z rąk dyrektora szkoły.

Uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach w przyszłym roku szkolnym.

2014 V Powiatowy Konkurs Przysłów Niemieckich .
Powered by Joomla 1.7 Templates