Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 
Drukuj

XII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

Już po raz dwunasty uczniowie ze szkół Gminy Skrzyszów spotkali się w Zespole Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie aby stanąć w szranki konkursu recytatorskiego jak również wspominać postać największego z Polaków patrona naszej szkoły Jana Pawła II.

W zmaganiach wzięło udział 15. uczestników, wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych. Startujący prezentowali utwór autorstwa Jana Pawła II lub utwór który odnosił się w swojej treści do Jego osoby. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych – dla uczniów gimnazjum, szkół podstawowych – klas 4 - 6 i szkół podstawowych – klasy 1 - 3.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły – mgr Robert Wadycki powitaniem gości, po czym wszyscy uczestnicy konkursu przedstawili własną interpretację utworów Ojca Świętego Jana Pawła II. Komisja w składzie: Lucyna Lasko, Elżbieta Smoła, Urszula Zydroń i Danuta Zając wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

Szkoła Podstawowa klasy 1 - 3

I miejsce - Kacper Siedlik, ZSP1iG Skrzyszów,

II miejsce - Wiktoria Januszek, SP Ładna,

III miejsce - Patrycja Stańczyk, ZSP1iG Szynwałd,

- Kacper Tuman, SP 2 Skrzyszów.

Szkoła Podstawowa klasy 4 6

I miejsce – Karolina Lebryk, ZSP1iG Szynwałd,

II miejsce – Wiktoria Więcek, ZSP1iG Skrzyszów,

III miejsce –Mikołaj Podkowa, SP 2 Skrzyszów,

Wyróżnienie – Monika Michałek, SP Ładna

Gimnazjum

I miejsce – Karolina Kozioł, ZSP1iG Szynwałd,

II miejsce – Szymon Siedlik, ZSP1iG Skrzyszów,

III miejsce – Laura Sobarnia, ZSP1iG Skrzyszów.

Wszyscy uczestnicy konkursu doskonalili swoje umiejętności recytatorskie pod okiem nauczycieli przygotowujących ich do występu. Pedagodzy, którzy przyczynili się do popularyzacji trudnej poezji Ojca Świętego wśród dzieci i młodzieży a także pomogli w wyborze tekstów, otrzymali podziękowania z rąk dyrektora szkoły.

Na zakończenie pan dyrektor mgr Robert Wadycki podziękował nauczycielom za pracę w komisji oraz Pani Barbarze Rymek za organizację konkursu. Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz pogratulował sukcesów i w imieniu organizatora zaprosił do udziału w przyszłym roku.

2014 XII Gminny Konkurs Recytatorski .
Powered by Joomla 1.7 Templates