Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 
Drukuj

„Gimnazjaliści jadą do Brukseli”.

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

Dnia 10 maja 2013 w Zespole Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie zwycięzców w Gminnym Konkursie dla gimnazjalistów pt. „Rozwój Gminy Skrzyszów z wykorzystaniem środków unijnych”.

Wielkim wyróżnieniem dla startujących i organizatorów było to, że patronat honorowy nad konkursem zgodzili się przyjąć:

Pan Bogusław Sonik – Poseł do Parlamentu Europejskiego,

Pani Urszula Augustyn – Posłanka do Sejmu RP,

Pan Roman Ciepiela – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Pan Marcin Kiwior – Wójt Gminy Skrzyszów.

W trakcie uroczystości uczniowie naszej szkoły przedstawili także prezentację projektu pt. „ Dzień Europy”, w której pokazali etapy jednoczenia się Europy i rozszerzenia UE.

Zmagania konkursowe przebiegały dwuetapowo. W pierwszej części uczniowie mieli przygotować prezentację multimedialną ukazującą rozwój naszej gminy z wykorzystaniem środków unijnych, w drugiej rozwiązywali test z zakresu wiadomości o Unii Europejskiej. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 20 gimnazjalistów. Wszyscy wykazali się kreatywnością przy tworzeniu prezentacji multimedialnych. Bardzo wnikliwie przedstawili projekty realizowane w Gminie Skrzyszów z zaangażowaniem środków unijnych oraz pogłębili swoją wiedzę o Unii Europejskiej. Prace wszystkich uczestników konkursu były na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody które ufundowali patroni honorowi i nasi jak zawsze niezawodni sponsorzy.

Zwycięzcami w zmaganiach konkursowych zostało troje uczniów:

Agnieszka Zegar z ZSP1iG w Szynwałdzie,

Dawid Smoter z ZSPiG w Pogórskiej Woli,

Maciej Kuta z ZSP1iG w Skrzyszowie,

Nagrodę dla tych uczniów ufundował Pan Bogusław Sonik a jest nią wyjazd do Parlamentu Europejskiego do Brukseli.

Kolejne trzy uczennice uzyskały tytuł laureatów:

Aleksandra Chrupek z ZSP1iG w Skrzyszowie,

Katarzyna Niziołek z ZSP1iG w Skrzyszowie,

Magdalena Kopacz z ZSP1iG w Skrzyszowie ,

Nagrody dla nich ufundowali Pani Urszula Augustyn – wyjazd na wycieczkę do Warszawy i Pan Roman Ciepiela – odtwarzacze MP3.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali również zestawy promocyjne i wydawnictwa albumowe o województwie małopolskim przekazane przez Pana Romana Ciepielę i Pana Michała Warzałę z Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Wojewódzkiego Województwa Małopolskiego. Szczególne podziękowania należą się naszym sponsorom do których należeli: Pan Marcin Kiwior Wójtowi Gminy Skrzyszów, Stowarzyszeniu Przyjaciół Gminy Skrzyszów, Państwo Stanisława Jan Buras, Państwo Grażyna i Michał Łabędź, Państwo Maria i Krzysztof Kowalscy, Państwo Agata i Marcin Hoim, Pan Krzysztof Mącior, Pan Stanisław Starostka, Pan Paweł Mróz, Pan Jan Starostka, Pan Stanisław Jarosz, Pan Janusz Kapustka, Pan Tadeusz Wrześniak i Pan Dariusz Wylub dzięki którym wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w wycieczce do Warszawy w trakcie której zwiedzą Sejm RP i Zamek Królewski.

Głównemu konkursowi towarzyszył konkurs plastyczny na plakat pt. „Dzień Europy”.

Prace przesłane przez uczniów oceniał tarnowski Artysta Malarz Pan Jerzy Martynów, który także zorganizował wystawę swoich obrazów pt. „Europa oczami Jerzego Martynowa”.

Nagrody w tym konkursie ufundowali Pan Roman Ciepiela i Pan Marcin Kiwior a otrzymali je:

1. Dominik Żurowski ZSP1iG Skrzyszów,

2. Karolina Szarad ZSP1iG Skrzyszów,

3. Natalia Mącior ZSP1iG Szynwałd.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za podjęcie wyzwania, gratulujemy wspaniałej wiedzy i umiejętności w zakresie technologii informacyjnej. Serdeczne słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursu. W imieniu organizatorów i uczniów składam serdeczne podziękowania fundatorom wspaniałych nagród. Podziękowania składam również na ręce Pani Marty Seruś, która była organizatorem i koordynatorem całego konkursu oraz Pani Renacie Małochleb, Pani Marii Janas, Pani Klaudii Reiskittel, Panu Grzegorzowi Mikuszewskiemu, pracownikom administracji i obsługi za pomoc w organizacji konkursu i uroczystego podsumowania.

RW

Zobacz film z uroczystości

2014 „Gimnazjaliści jadą do Brukseli”.
Powered by Joomla 1.7 Templates